Wordpress'e Yeni Başladım Tema Ve Hosting Bazı Sorularım Var | Blog Aracı Forum

Hoşgediniz!

Bize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesajlar gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol!
  • Forum da reklam ve tanıtım yapmak kalıcı olarak yasaklanmıştır!

Wordpress'e Yeni Başladım Tema Ve Hosting Bazı Sorularım Var

Arista

Hacking Takımı
Moderatör Takımı
Merhaba ben uzun zamandır blogger ve wix üzerinde çalışıyordum. Bloger tamamen monotonlaştığı için Wix'in profesyonelleşmeye engel olduğunu öğrendiğim için bıraktım.

Bu gün WordPress.org sistemine yönelme kararı aldım ve internetten biraz araştırma yapma başladım ve açıkçası kayboldum. Çünkü Blogger ve Wix'e göre çok daha geniş ve çok daha profesyonelce domain+host almam gerekiyor ücretli tasarım almam gerekiyor falan filan.

Baktığımda özel ücretli temaların pek uygun olmadığını biraz pahalı olduğunu gördüm. Peki wordpress'in kendi temaları ile profesyonel,kullanışlı bir temaya sahip olabilir miyim ?

Ayrıca Wordpress.org için godaddy'de ki Yönetilebilir WordPress Deluxe paketi almamı tavsiye eder misiniz ?

Zer0

Wordpress kullanımı oldukça basittir.Çoğu tema premium fakat premiuma geçmedende temayı etkili kullanabilirsin.Ayrıca dışardan warez bulup upload edebilirsin.Hosting biraz yiyor fakat wordpress oldukça kullanışlı ve arama motorlarıyla en uyumlu panellerden biridir.Wordpressi etkili kullanabilmeniz için ek pluginler vardır bunları kullanmayı iyi bilirseniz siteniz prof. hale gelecektir.

Üst Alt