Deep Web Linkleri 2020 - DEV KONU - (Güncel) | Blog Aracı Forum

Hoşgediniz!

Bize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesajlar gönderebilirsiniz.

Kayıt Ol!
  • Forum da reklam ve tanıtım yapmak kalıcı olarak yasaklanmıştır!
  • Reklam vermek için blog sitemizin iletişim kısmını kullanabilirsiniz.

Deep Web Linkleri 2020 - DEV KONU - (Güncel)

Deep Web Market Linkleri
Ödemeleri sadece bitcoin ile kabul ediyorlar.

Arkadaşlar Venus Market'ten yaklaşık 1 hafta önce Iphone XS sipariş ettim. 2 gün sonra elime ulaştı..
Uluslararası kargo ile gönderiyorlar. Bursa'da oturuyorum ve 4 -5 günde göndermeleri çok güzel.
İlk olarak kartonu açtığımda, Vakumlu bir paketin içinde başka bir paket tahminime göre nano teknoloji bi kılıf çıktı (galiba xray cihazları için)
onun içinde orjinal paketinde Iphone XS elime ulaştı. 2 gündür kullanıyorum. telefoncu'ya götürdüm. yurdışı olduğu ortaya çıktı ama orjinal cihaz. Merak edenler için fiyatı 300 dolar yani 2100 TL.
Herkese öneriyorum, Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bitcoin cüzdanı oluşturmak için ve bitcoin satın almak için Btcturk'ü öneriyorum. Baya güvenilir internetten araştırabilirsiniz.
https://www.btcturk.com/

Tor'da gezebileceğiniz güvenli linkleri aşağıya bırakıyorum.
Konunun güncel kalması için yorum yaparak destek olalım.

Tor Ağ Arama Motorları
Arama motoru olarak ahmia.fi ve grams 'ı öneriyorum. istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Güvenlik ve Gizlilik
Burada İnternette nasıl gizliliğinizi koruyacağınız hakkında bazı makaleler ve bilgiler var bakmanızı öneririm.

Not Paylaşım
İstediğiniz metinleri burada yapıştırarak link alabilirsiniz.

Haberler
Güncel haberlere burdan göz atabilirsiniz.

E-Posta
Eposta servisleri olarak secmail'i öneriyorum, gizlilik açısından anonim mail atabilirsiniz.

Sosyal Medya

Hosting

Karışık
Tor Dizinleri
Bu makale bilgi amacıyla yazılmıştır. Sorumluluklar, internet sitelerine giren kullanıcılara aittir.

Son düzenleme:
Güncel +
Deep Web Linkleri, Darknet Linkleri, Güncel Deep Web Linkleri, Deep Web linkleri 2020, Darknet links, DeepWeb Link

Üst Alt